Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Prangosen Konjufca e Hyseni, Kurti s’paraqitet nė gjykim

Shko poshtė

Prangosen Konjufca e Hyseni, Kurti s’paraqitet nė gjykim Empty Prangosen Konjufca e Hyseni, Kurti s’paraqitet nė gjykim

Mesazh nga NoOrA prej Tue Feb 23, 2010 11:28 am

Prangosen Konjufca e Hyseni, Kurti s’paraqitet nė gjykim (u39u)glauk%20konjufca%20arrestimiPolicia i ka nxjerrė tė prangosur nga Gjykata e Qarkut dy aktivistėt e “Vetėvendosjes”, Glauk Konjufca dhe Zgjim Hyseni, tė cilėt kishin shkuar tė marrin pjesė nė seancėn gjyqėsore ndaj Albin Kurtit. Ndėrsa lideri i kėsaj lėvizjeje, as sot nuk ėshtė paraqitur nė gjykatė.
Paneli gjyqėsor i pėrbėrė nga gjyqtarė tė EULEX-it dhe vendorė, ka shtyrė pėr tė martėn seancėn e djeshme gjyqėsore qė ishte paraparė tė zhvillohet ndaj liderit tė Lėvizjes “Vetėvendosje”, Albin Kurti, i cili nuk i ėshtė pėrgjigjur ftesės sė EUKEX-it pėr t’u paraqitur nė gjykim.

EULEX-i ka lėshuar edhe njė fletarrest ndaj Kurtit, por policia nuk ka mundur ta arrestojė atė.

Gjykimi ėshtė shtyrė pėr datėn 2 mars. /express/
NoOrA
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi