Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Rivotohet nė Prizren dhe Lipjan

Shko poshtė

Rivotohet nė Prizren dhe Lipjan Empty Rivotohet nė Prizren dhe Lipjan

Mesazh nga *lissa* prej Sun Jan 31, 2010 7:23 am

Nė komunėn e Prizrenit dhe Lipjanit, nė orėn shtatė tė
mėngjesit janė hapur qendrat e votimit, ku do tė rivotohet pėr tė
tretėn herė pėr pushtetin lokal.

Rivotohet nė Prizren dhe Lipjan F.0131095425803_m

Zėdhėnėsi i Komisionit Qendror tė Zgjedhjeve, Fehmi Ajvazi, i tha
Radios Evropa e Lirė se nė Prizren janė hapur 60 qendra tė votimit,
kurse nė Lipjan 26.

Ai, gjithashtu tha se procesi i votimit po zhvillohet pa probleme.
Tė drejtė vote nė tė dy komunat kanė 185.933 votues, ndėrsa procesin
zgjedhor do ta vėzhgojnė 2.811 vėzhgues vendorė dhe ndėrkombėtarė.

Nė Prizren garojnė Ramadan Muja i PDK-sė dhe Hanefi Muharremi i
LDK-sė, ndėrkaq, nė garėn pėr Lipjanin garojnė Shukri Buja nga PDK dhe
Imri Ahmeti nga LDK.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi