Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Thaēi: Jeta dhe vepra e Feratit ka qenė nė shėrbim tė Kosovės

Shko poshtė

Thaēi: Jeta dhe vepra e Feratit ka qenė nė shėrbim tė Kosovės Empty Thaēi: Jeta dhe vepra e Feratit ka qenė nė shėrbim tė Kosovės

Mesazh nga *lissa* prej Sat Jan 30, 2010 9:11 am

Kryeministri
i Republikės sė Kosovės, Hashim Thaēi i ka dėrguar njė telegram
ngushėllimi familjes Ferati, Kuvendit Komunal tė Istogut dhe kryesisė
sė Lidhjes Demokratike tė Kosovės, me rastin e ndėrrimit tė jetės tė
kryetarit tė Komunės sė Istogut, Fadil Ferati.


Thaēi: Jeta dhe vepra e Feratit ka qenė nė shėrbim tė Kosovės F.0130152254752_m

Nė telegramin
e ngushėllimit kryeministrit Thaēi ndėr tė tjera thekson se, “jeta dhe
vepra e z.Fadil Ferati ka qenė nė shėrbim tė shtetit tė Kosovės”. “Tė
gjithė ne do ta kujtojmė kontributin e ēmuar tė z.Ferati nė funksion tė
avancimit tė proceseve pozitive nė komunėn e Istogut dhe nė tėrė
Kosovėn”, thuhet nė telegramin e Thaēit.

“Mė lejoni qė nė emėr timin dhe tė Qeverisė sė Republikės sė
Kosovės, t’iu shpreh ngushėllimet mė tė sinqerta”, pėrfundon telegrami
i kryeministrit Thaēi.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi