Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

LDK ngre padi nė Gjykatėn Supreme

Shko poshtė

LDK ngre padi nė Gjykatėn Supreme Empty LDK ngre padi nė Gjykatėn Supreme

Mesazh nga blina-- prej Sat Jan 23, 2010 2:05 am

LDK ngre padi nė Gjykatėn Supreme


Lidhja
Demokratike e Kosovės ka dėrguar padi nė Gjykatėn Supreme tė Kosovės
duke kėrkuar qė tė pėrfillet vendimi i Komisionit Zgjedhor pėr Ankesa
dhe Parashtresa pėr pėrsėritje tė votimit nė komunėn e Gjilanit.

LDK ngre padi nė Gjykatėn Supreme F.0123010214165_m

Kėtė
e konfirmuan drejtues tė Gjykatės Supreme. Ata thanė se brenda njė
afati prej 15 ditėsh do tė ketė njė pėrgjigje nga ky institucion.
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk pritet tė marrė njė qėndrim
lidhur me ēėshtjen e rivotimit nė Gjilan deri nė njė pėrgjigje tė
Gjykatės Supreme tė Kosovės.
Zėdhėnėsi i LDK-sė, Vehbi Miftari, thotė se subjekti i tij politik
pret njė pėrgjigje tė shpejtė dhe pozitive nga gjykata supreme qė edhe
nė Gjilan tė ketė rund tė tretė votimi.
Padia e LDK-sė ėshtė bėrė nė Gjykatėn Supreme tė Kosovės, pasi
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pas shumė mbledhjesh nuk ka arritur tė
marrė vendim pėr certifikimin e rezultatit tė votimit nė Gjilan.
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi