Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Tė gjithė shqiptarėt nė Haiti kanė shpėtuar

Shko poshtė

Tė gjithė shqiptarėt nė Haiti kanė shpėtuar Empty Tė gjithė shqiptarėt nė Haiti kanė shpėtuar

Mesazh nga blina-- prej Tue Jan 19, 2010 5:57 am

Tė gjithė shqiptarėt nė Haiti kanė shpėtuar


Pas
artikullit nė Gazetėn Express nė lidhje me shqiptarėt tė cilėt kanė
qenė duke punuar nė kuadėr tė misionit tė OKB-sė nė Haiti, ka mbėrritur
njė e-mail nga Vlora Merlaku, njėra prej shqiptareve qė punon atje.

Tė gjithė shqiptarėt nė Haiti kanė shpėtuar F.0118215040223_m

Pasi
shpjegon se tė gjithė shqiptarėt qė punojnė nė Haiti kanė shpėtuar dhe
janė gjallė e shėndosh, ajo tregon edhe emrat e tyre, duke qartėsuar tė
afėrmit se ata janė mirė. Ajo tregon se disa prej tyre kanė qenė nė
Haiti nė momentin e tėrmetit kurse disa tė tjerė jashtė kėtij shteti.
Sipas Merlakut, stafi shqiptar qė ishte nė Haiti dhe shpėtoi janė:
Vlora Merlaku, Visar Halilosmani, Bekim Bojku, Lindita Hoxha, Besnik
Demolli, Artan Rexhepi, Azra Pecani, Nexhat Limani, Albert Munipi,
Habib Hoxha dhe Albiana Kadriu.
Ndėrkohė, stafi qė punon nė Haiti, por qė ndodheshin nė pushime
jashtė kėtij shteti nė momentin e tėrmetit janė: Shqipe Hebibi, Bujar
Aliēkaj, Gojart Galica dhe Armend Kastrati. /Express/

Postuar: 21:50 / 18 Janar 2010 | RSS
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi