Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

4755 tė evakuuar, 2473 shtėpi tė pėrmbytura

Shko poshtė

4755 tė evakuuar, 2473 shtėpi tė pėrmbytura Empty 4755 tė evakuuar, 2473 shtėpi tė pėrmbytura

Mesazh nga NoOrA prej Sun Jan 10, 2010 12:36 pm

4755 tė evakuuar, 2473 shtėpi tė pėrmbytura 10mlqna
Ministria e Brendshme e Shqipėrisė ka pėrmbledhur nė njė tablo tė pėrgjithshme situatėn nė zonat e pėrmbytura deri pak pas mesditės sė sotme.


Sipas nje deklarate te publikuar nga Ministria e Brendshme e Shqipėrisė, duket se zona me e prekur eshte ajo e komunes se Dajcit ku 2000 ha toke jane te permbytur plotesisht, ndersa 1187 shtepi jane prekur.

Edhe Bashkia e Shkodres ndodhet ne nje situate te rende pasi jane permbytur ne total 250 ha toke, 330 shtepi, ndersa 586 persona jane evakuuar. Ne komunen e Anes se Malit, 1200 ha jane nen uje bashke me 180 shtepi, ndersa 282 persona jane evakuuar.

Ne total, ne gjithe qarkun e Shkodres jane permbytur 10 mije ha, 4755 jane te evakuuarit, ndersa 2473 shtepi jane perfshire nga uji. /tch/
NoOrA
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi