Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Gjakova, 10 mijė euro ndihmė rajonit tė Shkodrės

Shko poshtė

Gjakova, 10 mijė euro ndihmė rajonit tė Shkodrės Empty Gjakova, 10 mijė euro ndihmė rajonit tė Shkodrės

Mesazh nga *lissa* prej Thu Jan 07, 2010 9:19 am

Gjakova do tė ndihmojė me 10 mijė euro rajonin e Shkodrės pėr tė pėrballur pėrmbytjet e mėdha.

Gjakova, 10 mijė euro ndihmė rajonit tė Shkodrės F.0107132841201_m

Kryetari i komunės sė Gjakovės, Pal Lekaj ka thėnė se situata
alarmante e shpallur edhe nga kryeministri shqiptar, Sali Berisha, i
detyron tė gjithė shqiptarėt qė tė ofrojnė ndihmė pėr situatėn e rėndė
nė veriun e Shqipėrisė.

Kryetari i Gjakovės, Lekaj gjithashtu njoftoi se komuna e tij do tė
jetė e gatshme tė ndihmojė Shqipėrinė edhe nė forma tė tjera.

Lekaj tha se ndihma qė po ofron kjo komunė, ndonėse ėshtė simbolike
do tė duhej tė ishte shembull pėr institucionet tjera tė Kosovės.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi