Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Tragjedia nė Finlandė, vetėvritet autori shqiptar

Shko poshtė

Tragjedia nė Finlandė, vetėvritet autori shqiptar Empty Tragjedia nė Finlandė, vetėvritet autori shqiptar

Mesazh nga *lissa* prej Thu Dec 31, 2009 8:25 am

Tragjedia nė Finlandė, vetėvritet autori shqiptar

Vret ish-gruan, kryen njė masakėr nė njė qendėr tregtare
dhe mė pas vret veten. Kėshtu ka ndodhur nė Finlandė, kur shqiptari i
Kosovės, Ibrahim Shkupolli 43-vjeē me precedentė penale, ka kryer kėto
akte tė rėnda, pikėrisht nė prag tė ndėrrimit tė viteve.

Tragjedia nė Finlandė, vetėvritet autori shqiptar F.1231145708872_m

43-vjecari ka hapur zjarr nė qendrėn tregtare nė Espoo, nė perifieri
teėHelsinkit, duke shkaktuar vrasjen e katėr njerėzve, mes qindra
klientėve qė ndodheshin nė ndėrtesė.

Shqiptari i Kosovės kishte vrarė nė banese ish-gruan, e cila ishte
punonjėse nė qendrėn ku ndodhi tragjedia. Ne fund Shkupolli i dha fund
jetės sė tij.

Nga e gjithė kjo ngjarje pati 6 tė vdekur dhe shumė tė plagosur,
ndėrkohe paniku mes njerėzve nė ato momente tmerri ka qenė i madh.

Policia ndėrkohė ka nisur hetimet pėr tė zbardhur motivet e vėrteta qė
e ēuan shqiptarin e Kosovės drejt masakrės dhe dhėnies fund tė jetės sė
tij.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi