Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Mali i Zi do tė respektojė vendimin e GJND-sė nėse ka qartėsi

Shko poshtė

Mali i Zi do tė respektojė vendimin e GJND-sė nėse ka qartėsi Empty Mali i Zi do tė respektojė vendimin e GJND-sė nėse ka qartėsi

Mesazh nga blina-- prej Sat Dec 26, 2009 3:29 am

Mali i Zi do tė respektojė vendimin e GJND-sė nėse ka qartėsi


Mali
i Zi do tė respektojė vendimin e Gjykatės Ndėrkombėtare tė Drejtėsisė
nė Hagė pėr Kosovėn- ka deklaruar pėr mediat malazeze presidenti
malazez, Filip Vujanoviq.
Mali i Zi do tė respektojė vendimin e GJND-sė nėse ka qartėsi F.1225193441111_m

Vujanoviq ka pohuar se Podgorica
do tė respektojė vendimin e GJND-sė, “nėse ai do tė ketė qartėsi tė
plotė dhe nėse do tė pėrmbajė rekomandim dhe qėndrim plotėsisht tė
qartė”
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi