Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ish-futbollisti i Liverpoolit kthehet nė Islam

Shko poshtė

Ish-futbollisti i Liverpoolit kthehet nė Islam Empty Ish-futbollisti i Liverpoolit kthehet nė Islam

Mesazh nga sam1r prej Fri Dec 25, 2009 11:35 am


Ish-futbollisti i Liverpoolit kthehet nė Islam

Abel Xavier: "Nė kohėt e problemeve, kam gjetur qetėsinė nė Islam...".
Ish-futbollisti i Liverpoolit kthehet nė Islam Abel_xavier
Abel Xavier, ish-futbollist i dy rivalėve Everton dhe Liverpool, tash do tė njihet si Faisal Xavier, pasi ėshtė larguar nga futbolli nė moshėn 38-vjeēare.
"Derisa ėshtė njė lamtumirė emocionale, shpresoj tė marr pjesė nė diēka shumė tė veēantė derisa hy nė njė shkallė tė re tė jetės time".

"Nė kohėt e problemeve, kam gjetur qetėsinė nė Islam. Gradualisht kam mėsuar nga ky religjion qė pretendon paqen, barazinė, lirinė dhe shpresėn. Kėto janė jashtėzakonisht tė rėndėsishme", ka thėnė futbollisti portugez.

Xavier, i cili sė fundi ka luajtur pėr Middlesbrough dhe Los Angeles Galaxy, pėr mė tepėr ka thėnė se tash do tė marrė punė humanitare nė Kombet e Bashkuara derisa do tė punojė nė industrinė filmike amerikane

________________________________________________________________________________
Ish-futbollisti i Liverpoolit kthehet nė Islam 33u69n7

Ish-futbollisti i Liverpoolit kthehet nė Islam Emot-loveIsh-futbollisti i Liverpoolit kthehet nė Islam 1z2dj82
sam1r
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 30
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi