Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Lushta: Qėndrimi i vetėm valid ėshtė ai qė merr KQZ

Shko poshtė

Lushta: Qėndrimi i vetėm valid ėshtė ai qė merr KQZ Empty Lushta: Qėndrimi i vetėm valid ėshtė ai qė merr KQZ

Mesazh nga mR.Bimi prej Wed Dec 23, 2009 3:55 pm

Lushta: Qėndrimi i vetėm valid ėshtė ai qė merr KQZ F.1223191846461_m

Vendimet e KQZ-sė tė bėra publike mbrėmė pėr rivotim nė Prizren dhe Lipjan dhe pėr hetim e rinumėrim nė Gjilan mbeten tė njėjta, pavarėsisht qėndrimeve dhe mospajtimeve nga jashtė KQZ-sė- tha sot kryetarja e KQZ-sė, Nesrin Lushta.
Ndėrsa duke iu referuar qėndrimit tė ambasadorit amerikan nė Kosovė Cristopher Dell, pėr pėrsėritjen e zgjedhjeve edhe nė Gjilan, kryetarja e KQZ thotė se qėndrimi i vetėm valid ėshtė ai qė merr KQZ.

Kjo deklaratė e shefes sė KQZ-sė vjen pas deklaratės sė ambasadorit amerikan Cristopher Dell, “se Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do tė njohė nė tėrėsi obligimin e vet, tė respektojė vendimin e KZAP-it pėr tė pėrsėritur zgjedhjet edhe nė Gjilan”, e cila u publikua sot nga Ambasada e Shteteve tė Bashkuara nė Prishtinė, pas takimit qė Lushta zhvilloi me ambasadorin amerikan Dell.

Nė njė mbledhje tė mbajtur nė orėt e mbrėmjes KQZ nuk ka arritur ende tė vendosė pėr datėn e mbajtjes sė zgjedhjeve nė Prizren dhe Lipjan, ndėrkohė qė si datė e mundshme ėshtė pėrmendur 24 janari i vitit tė ardhshėm.

KQZ do tė vendosė se a do tė ketė fushate paraelektorale apo jo, ndėrsa certifikimi i rezultateve pėrveē Prizrenit, Lipjanit dhe Gjilanit do tė vazhdojė nė tė gjitha komunat e tjera.
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi