Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Medalje dhe mirėnjohje pėr zyrtarėt e dalluar tė Policisė

Shko poshtė

Medalje dhe mirėnjohje pėr zyrtarėt e dalluar tė Policisė Empty Medalje dhe mirėnjohje pėr zyrtarėt e dalluar tė Policisė

Mesazh nga *lissa* prej Mon Dec 21, 2009 10:39 am

Nė bazė tė kompetencave qė dalin nga Ligji pėr Policinė
e Kosovės dhe Udhėzimi Administrativ pėr Ndarjen e Medaljeve,
Mirėnjohjeve dhe Lėvdatave nė Polici, ministri i Punėve tė Brendshme,
Zenun Pajaziti me rastin e pėrmbylljes sė aktiviteteve pėr vitin 2009,
ka ndarė 4 medalje dhe 16 mirėnjohje pėr zyrtarėt e dalluar tė Policisė
sė Kosovės.

Medalje dhe mirėnjohje pėr zyrtarėt e dalluar tė Policisė F.1221161014914_m

Ministri Pajaziti ka vendosur tė vlerėsojė dhe dekorojė zyrtarėt
policorė, tė cilėt janė dalluar me veprat e tyre tė heroizmit dhe
trimėrisė, qė i kanė tejkaluar standardet normale tė kryerjes sė
detyrės me njė shėrbim shembullor dhe tė jashtėzakonshėm nė kuadėr tė
Policisė sė Kosovės.

Me Medalje Nderi u dekoruan zyrtarėt policorė: Fatmir Krasniqi,
Stacioni Policor nė Pejė dhe Rexhep Panxhaj, Stacioni Policor Pejė. Me
Medalje Trimėrie u dekorua zyrtari policor Abedin Elezaj, Stacioni
Policor nė Klinė, ndėrsa me Medalje pėr Shpėtim Jete u dekorua zyrtari
policor, Lutfi Menxhiqi, Stacioni Policor nė Prishtinė.

Po ashtu, ministri i Punėve tė Brendshme ka ndarė mirėnjohje edhe pėr
16 zyrtarė policorė, tė cilėt i kanė pėrmbushur detyrat e tyre nė
mėnyrė profesionale duke arritur standarde tė larta policore nė shėrbim
tė lavdėrueshėm ndaj qytetarėve dhe ata janė: Zyrtari policor Shaip
Elshani, zyrtari policor Arton Isufi, zyrtari policor, Zeqir Ramaj,
zyrtari policor Rifat Gashi, zyrtari policor Mehdi Kozhani, zyrtari
policor Burim Osmanaj, zyrtari policor Blerim Gashi, rreshter Bashkim
Buēaj, rreshter Agron Pacolli, reshter Nebih Hoti, rreshter Fatmir
Hajrizi, rreshter Smajl Krasniqi, toger Shemsi Haziri, toger Ali Aliu,
toger Lulzim Krasniqi dhe toger Fadil Gashi.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi