Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kėshilli Kombėtar, PD mbyll numėrimin

Shko poshtė

Kėshilli Kombėtar, PD mbyll numėrimin Empty Kėshilli Kombėtar, PD mbyll numėrimin

Mesazh nga blina-- prej Sat Dec 19, 2009 3:47 am

Partia Demokratike pėrfundoi dje nė mesnatė edhe
procesin e numėrimit tė votave tė delegatėve nga i gjithė vendi pėr 100
anėtarėt e Kėshillit Kombėtar, organi ky mė i lartė i vendimmarrjes pas
Kongresit.

Kėshilli Kombėtar, PD mbyll numėrimin F.1219111737186_m

Pas procesit tė numėrimit, anėtarėt e komisionit vijuan procesin e
seleksionimit tė fletėve tė votimit, pėr tė pėrfunduar nė orėt e para
tė ditės sė sotme, shpalljen e fituesve mes 400 emrave, tė cilėt ishin
kandidatė nė kėtė garė.

Drejtuesit e Partisė Demokratike qė u morėn me procesin e numėrimit tė
votave gjatė gjithė ditės se djeshme kaėe qenė tė izoluar nė ambientet
e partisė.

Burimet nga partia kryesore e mazhorancės deklaruan se vetėm nė orėt e vona tė darkės u arrit mbyllja e procesit tė numėrimit.

Sot pritet edhe shpallja zyrtare e kandidaturave, pasi nė listėn e
fitueseve nga procesi i votimit, tė shtohen edhe emrat e anėtarėve, tė
cilėt automatikisht do tė hyjnė nė Kėshillin Kombėtar.
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi