Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Rama: Dialog, kur tė hapen kutitė dhe tėrhiqen shpifjet

Shko poshtė

Rama: Dialog, kur tė hapen kutitė dhe tėrhiqen shpifjet Empty Rama: Dialog, kur tė hapen kutitė dhe tėrhiqen shpifjet

Mesazh nga blina-- prej Sat Dec 19, 2009 3:44 am

Nga Vlora dhe me pas nga Fieri Kryetari i Partisė
Socialiste deklaroi se mazhoranca ta harrojė dialogun me opozitėn pa
tėrhequr mbrapsht akuzat, tė cilat Edi Rama i quajti tė turpshme dhe
shpifje monstruoze. Nė protestat e zhvilluara nė kėto 2 qytete tė
premten, Rama theksoi se nuk mund tė ketė dialog pa hapur kutitė e 28
qershorit.

Rama: Dialog, kur tė hapen kutitė dhe tėrhiqen shpifjet F.1219105907237_m

"Prandaj hap kutitė ose largohu Sali Berisha, sepse nuk mund tė mbash
me forcė tė fshehur nė ato kuti vendimin e shqiptarėve pėr ēlirimin e
tregjeve nga monopolet qė ka ngritur pushteti yt familjar, dhe klanor.
Shpifjet e pėrbindshme ndaj opozitės, tė etiketuara si mafioze, e
presin Sali Berishėn nė gjykatė dhe prokurori, ku janė depozituar me
dhjetėra padi. Le tė bėhet njėherė burrė ky gojėpėrdalė, qė ka 20 vjet
qė e turpėron kėtė vend dhe kėtė shoqėri me fjalorin e tij, me shpifjet
dhe gėnjeshtrat e tij dhe le tė shkojė nė gjykatė dhe prokurori tė
pėrballet me tė gjitha ato qė paturpėrisht ka thėnė ky pinok qė u plak,
po nga gėnjeshtrat dore nuk hoqi", tha Edi Rama.

Kryetari i Partisė Socialiste theksoi se nuk mund tė ketė dialog
politik vetėm pėr tė kthyer opozitėn nė Parlament, ndėrsa qeveria nuk
do tė ndėrpresė betejėn e saj me institucionet e pavarura dhe abuzimet
me pushtetin. Ndaj ai tha se protestat e opozitės nuk do tė ndalen, dhe
se kur njė vit po ikėn dhe njė tjetėr po vjen, populli opozitar nuk do
tė jetė nė festė.
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi