Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

LDD e Llukarit kthehet nė LDK?

Shko poshtė

LDD e Llukarit kthehet nė LDK? Empty LDD e Llukarit kthehet nė LDK?

Mesazh nga *lissa* prej Fri Dec 18, 2009 10:29 am

Zyrtarėt e lartė tė LDK-sė kanė theksuar se nė
20-vjetorin e partisė do tė ketė aktivitete tė ndryshme ku sipas tyre
ku ceremonisė i bashkėngjitet, Hafiz Krasniqi, kryetar i nėndegės sė
LDD-sė nė Llukar, i cili ka kaluar sė bashku me anėtarėsinė e kėsaj
nėndege nė LDK.


LDD e Llukarit kthehet nė LDK? F.1218164547852_m
Krasniqi tė premten ka deklaruar se, “LDD-ja qė ka qenė pjesė e ndarė
nga trungu i saj dhe LDK-ja, prandaj do tė ishte e rendit dhe e rrugės
qė tė ishte e djathtė”. Ndėrsa mė parė radhėve tė LDK-sė i ėshtė
bashkangjitur edhe Berim Ramosaj.

Ndėrsa, nėpėrmjet kryetarit tė pesė degėve organizative tė LDD-sė Musli
Mehaj, Lidhja Demokratike e Dardanisė hodhi poshtė pohimet e LDK-sė se
gjėja njė nėndegė e LDD-sė ka kaluar nė LDK.

“Lidhja Demokratike e Dardanisė i hedh poshtė pretendimet e thėna ne
konferencėn e sotme pėr media tė LDK-sė se kinse njė nėndege e partisė
tonė ka kaluar ne tėrėsi ne LDK. Mund tė bėhet fjalė pėr kalime tė
individėve tė caktuar nga LDD nė LDK por assesi pėr kalimin e
tėrėsishėm tė degės apo nėndegės nė kėtė subjekt politik”, thuhet nė
reagimin e kėsaj partie.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi