Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

PE i jep pėrkrahje tė vazhdueshme Kosovės

Shko poshtė

PE i jep pėrkrahje tė vazhdueshme Kosovės Empty PE i jep pėrkrahje tė vazhdueshme Kosovės

Mesazh nga *lissa* prej Fri Dec 18, 2009 10:27 am

Presidenti Fatmir Sejdiu priti tė premten raportuesen
pėr Kosovėn nė Parlamentin Evropian, Ulrike Lunacek, me tė cilėn ka
biseduar pėr zhvillimet nė Republikėn e Kosovės dhe bashkėpunimin mes
institucioneve tė vendit dhe Parlamentit Evropian.

PE i jep pėrkrahje tė vazhdueshme Kosovės F.1218155909716_m
Raportuesja Lunacek theksoi me kėtė rast pėrkrahjen e vazhdueshme qė PE
i ka dhėnė Kosovės, si dhe angazhimin e kėtij institucioni pėr
pėrfshirjen e Kosovės nė procesin e liberalizimit tė vizave, njė proces
nga i cili kanė pėrfituar vendet e rajonit.

Presidenti Sejdiu, nga ana e tij, ka falėnderuar pėr pėrkrahjen qė
Parlamenti Evropian i ka dhėnė Kosovės, si dhe ka pėrsėritur edhe njė
herė kėrkesėn qė Republika e Kosovės tė pėrfshihet nė procesin e
liberalizimit tė vizave

.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi