Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Prishtinė: Filloi numėrimi i votave me kusht

Shko poshtė

Prishtinė: Filloi numėrimi i votave me kusht Empty Prishtinė: Filloi numėrimi i votave me kusht

Mesazh nga *lissa* prej Fri Dec 18, 2009 10:26 am

Qendra e Numėrimit dhe Rezultateve ka filluar tė premten
numėrimin e votave me kusht pėr disa komuna, pėr tė cilat nuk ka pasur
ankesa nga partitė politike, pėr ecurinė e procesit zgjedhor tė rundit
tė dytė tė zgjedhjeve lokale nė Kosovė.

Prishtinė: Filloi numėrimi i votave me kusht F.1218153151106_m

Lajmin e konfirmoi koordinatori i Qendrės sė Numėrimit dhe
Rezultateve, Burim Ahmetaj, i cili tha se numėrimi i votave me kusht
pėr komunėn e Vushtrrisė, Podujevės, Malishevės, Kamenicės dhe
Kaēanikut pritet tė pėrfundojė gjatė ditės sė sotme.

“Pikėrisht nė orėn 13 ka filluar numėrimi i votave me kusht pėr kėto
komuna, ndėrsa pėr komunat e tjera si Gjilani, Rahoveci, Lipjani dhe
Prizreni, KQZ-ja do tė dalė me njė vendim nė lidhje me numėrimin e
votave me kusht nė kėto komuna”, u shpreh Ahmetaj.

Sipas zyrtarėve tė administrimit tė procesit zgjedhor nė Kosovė,
numėrimi i votave me kusht pėr kėto komuna, ėshtė shtyrė pėr shkak tė
fluksit tė madh tė ankesave tė subjekteve politike, qė i janė adresuar
Komisionit pėr Aneksa dhe Parashtresa pas pėrfundimit tė balotazhit
ditėn e diel.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi