Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

DV, thirrje KQZ-sė qė tė jetė mė transparente

Shko poshtė

DV, thirrje KQZ-sė qė tė jetė mė transparente Empty DV, thirrje KQZ-sė qė tė jetė mė transparente

Mesazh nga *lissa* prej Wed Dec 16, 2009 12:40 pm

Koalicioni i OJQ-ve kosovare, Demokracia nė Veprim, ka
reaguar ndaj zhvillimeve tė fundit qė janė duke ndodhur nė Komisionin
Qendror tė Zgjedhjeve dhe organet tjera pėr zgjedhje.

DV, thirrje KQZ-sė qė tė jetė mė transparente F.1216193827372_m

Demokracia nė Veprim i bėn thirrje KQZ-sė dhe organeve tjera tė
pėrfshira nė procesin zgjedhor qė tė jenė mė transparente pėr tė gjitha
vendimet tė cilat merren.

Udhėheqėsi i kėtij koalicioni, Ismet Kryeziu, i ka bėrė thirrje KQZ-sė
qė tė ketė njė koordinim tė plotė me KKZ-tė dhe mos tė ketė dallime nė
qėndrime nė mes tė tyre.

“Demokracia nė Veprim kėrkon qė pėr tė gjitha vendvotimet ku anulohen
rezultatet tė ri-pėrsėriten votimet, nė tė kundėrtėn procesi zgjedhor
do tė dėmtohej nė masė tė madhe”, ka thėnė Kryeziu.

Kryeziu ka kėrkuar nga tė gjitha partitė politike qė tė ndėrpresin
deklarimet e tyre politike pėr ēėshtjen e fituesit tė Prizrenit, pėr
t’u lenė hapėsirė dhe kohė organeve kompetente qė t’i pėrfundojnė tė
gjitha procedurat e duhura dhe t’i shqyrtojnė tė gjitha faktet
relevante nė mėnyrė qė vendimet qė merren tė drejta dhe korrekte.

Nė konferencė ėshtė kėrkuar nga KZAP qė tė jetė mė azhur nė trajtimin e
ankesave dhe tė caktojė prioritetet nė lidhje me atė se cilat ankesa
t’i trajtojė me urgjencė.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi