Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Shtabi i Spahiut ankohet pėr falsifikime nga ana e PDK-sė

Shko poshtė

Shtabi i Spahiut ankohet pėr falsifikime nga ana e PDK-sė Empty Shtabi i Spahiut ankohet pėr falsifikime nga ana e PDK-sė

Mesazh nga *lissa* prej Wed Dec 16, 2009 12:36 pm

Shtabi zgjedhor i kandidatit tė koalicionit AKR-LDD pėr
kryetar tė Mitrovicės, Nexhmedin Spahiut, nėpėrmjet njė komunikatė pėr
media ka reaguar ndaj falsifikimeve tė procesverbaleve qė, sipas kėtij
shtabi, kanė ndodhur nė Mitrovicė.

Shtabi i Spahiut ankohet pėr falsifikime nga ana e PDK-sė F.1216173425556_m

Shtabi i Spahiut pretendon se ėshtė falsifikuar procesverbali i
zgjedhjeve nė Tunel tė Parė tė Mitrovicės. “Nė pikėn 1116/02R, nė
Tunelin e Parė nė Mitrovicė, ėshtė falsifikuar procesverbali.
Procesverbali origjinal pėrmban njė diferencė tė thellė nė numrin e
votave nė favor tė Nexhmedin Spahiut karshi kandidatit tė PDK.
Procesverbali i prezantuar para KQZ-sė u ka ndėrruar vendin kėtyre
rezultateve, duke i shėnuar numrin e votave tė Nexhmedin Spahiut Avni
Kastratit dhe anasjelltas”, thuhet nė komunikatė.

Procesverbali, sipas shtabit tė Spahiut, ėshtė falsifikuar nga kryetari
i komisionit nė pikėn 1116/02R, Lavdim Musa, djali i kolonel Emin
Musės.

Po ashtu, siē thuhet mė tej nė komunikatė, nė rezultatin preliminar
janė bėrė disa gabime teknike qė kanė ndryshuar rezultatin nė favor tė
Avni Kastratit. “Shtabi zgjedhor i Nexhmedin Spahiut i ėshtė drejtuar
KZAP-it qė kėto gjėra tė pėrmirėsohen para certifikimit tė rezultateve.
Me kėto ndryshime tė pritshme, numri i votave me kusht e pėrcakton
fituesin e garės zgjedhore nė Mitrovicė”, pėrfundon komunikata.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi