Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Zėri: PDK pėrfiton nga anulimet nė Prizren

Shko poshtė

Zėri: PDK pėrfiton nga anulimet nė Prizren Empty Zėri: PDK pėrfiton nga anulimet nė Prizren

Mesazh nga blina-- prej Wed Dec 16, 2009 2:24 am

Zėri: PDK pėrfiton nga anulimet nė Prizren

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka anuluar mbrėmė vonė votat nė tri qendra votimi nė Prizren, njofton e pėrditshmja “Zėri” duke u thirrur nė burime tė veta brenda KQZ-sė.

Zėri: PDK pėrfiton nga anulimet nė Prizren F.1216101925808_m

Janė mbi 600 vota tė anuluara, dhe sipas burimeve tė kėsaj tė pėrditshmeje, nga anulimi i kėtyre vendvotimeve ka pėsuar kandidati i LDK-sė, Henefi Muharremi, me 312 vota tė humbura, ndėsa kandidati i PDK-sė, Ramadan Muja, ka humbur vetėm 227 vota.

Anulimi i votave thuhet se ėshtė bėrė pėr shkak tė mospėrputhjes sė nėnshkrimeve nė procesverbalet e vendvotimeve si dhe pėr shkak tė dyshimit pėr manipulime me kutitė.
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi