Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Sulmuesi i Berluskonit akuzohet pėr lėndime tė rėnda

Shko poshtė

Sulmuesi i Berluskonit akuzohet pėr lėndime tė rėnda Empty Sulmuesi i Berluskonit akuzohet pėr lėndime tė rėnda

Mesazh nga d.jeta prej Mon Dec 14, 2009 3:50 am

Sulmuesi i Berluskonit akuzohet pėr lėndime tė rėnda
Sulmuesi i Berluskonit akuzohet pėr lėndime tė rėnda 14687

Milano, 14 dhjetor - Masimo Tartala, 42 vjeēari, qė mbrėmė e sulmoi kryeministrin italian, Silvio Berlusconi, ėshtė akuzuar se ka planifikuar “shkaktimin e lėndimeve tė rėnda”, ka njoftuar prokurori Armando Spataro nė Milano.
Agjencitė italiane tė lajmeve raportojnė se sulmuesi Tartala, tash e dhjetė vjet, mjekohet si i sėmurė mental. Ai e goditi kryeministrin Berlusconi me njė shtatore tė vogėl me bazė metalike.
Mjekėt nė spital konstatuan se Berlusconi kishte lėndime nė gojė dhe nė hundė dhe pohuan se ai nė spital do tė mbahet sė paku 24 orė.
d.jeta
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi