Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Hyseni: SHBA impresionoi, Rusia e Spanja ia huqėn

Shko poshtė

Hyseni: SHBA impresionoi, Rusia e Spanja ia huqėn Empty Hyseni: SHBA impresionoi, Rusia e Spanja ia huqėn

Mesazh nga *lissa* prej Tue Dec 08, 2009 1:01 pm

“Pėrpjekjet e Rusisė dhe Spanjės pėr tė dėshmuar jo
ligjshmėrinė e pavarėsisė sė Kosovės ishin tė kota, ndėrsa paraqitjet e
Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės dhe tė Finlandės ishin impresive”, ka
deklaruar ministri i Jashtėm i Kosovės, Skėnder Hyseni, pas pėrmbylljes
sė dėgjimeve tė sotshme publike nė Gjykatėn Ndėrkombėtare tė
Drejtėsisė.

Hyseni: SHBA impresionoi, Rusia e Spanja ia huqėn F.1208152006840_m

Ai ėshtė shprehur se edhe njė herė u dėshmua se Kosova kishte tė drejtė
tė shpallej e pavarur dhe se nuk ėshtė nė kundėrshtim me asnjė normė tė
sė drejtės ndėrkombėtare.

Kryediplomati kosovar ka theksuar se Kosova ėshtė shtet stabil me
qeverisje efektive dhe se dita-ditės po konsolidohet si shtet.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi