Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Londra kerkon "progres politik" mes Serbise dhe Kosoves.

Shko poshtė

Londra kerkon "progres politik" mes Serbise dhe Kosoves. Empty Londra kerkon "progres politik" mes Serbise dhe Kosoves.

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 08, 2009 2:19 am


Londra kėrkon “progres politik” mes Serbisė dhe KosovėsShefi i Kėshillit pėr Politikė tė Jashtme tė Parlamentit britanik, Michael Gapes, pas takimit me ministrin e Jashtėm serb Vuk Jeremiq, ka folur hapur pėr dallimet midis Londrės dhe Beogradit pėr Kosovėn, pėrkatėsisht edhe pėr njė problem rajonal, i cili, sipas tij, duhet patjetėr tė zgjidhet para integrimit evropian tė Ballkanit Perėndimor.


Londra kerkon "progres politik" mes Serbise dhe Kosoves. F.1208100804663_m

“Britania e ka njohur Kosovėn siē e kanė bėrė kėtė deri mė tash gjithsej 63 shtete. Natyrisht para Gjykatės Ndėrkombėtare tė Drejtėsisė po zhvillohet procesi pėr ligjshmėrinė e shpalljes sė njėanshme tė pavarėsisė sė Kosovės dhe duhet tė presim rezultatin e kėtij procesi. Mirėpo, ėshtė me rėndėsi qė ndėrkohė tė bėhet progres politik midis Serbisė dhe Kosovės, por duhet tė zgjidhen edhe disa ēėshtje tė brendshme nė Kosovė”, ėshtė shprehur Gapes pėr BBC-nė nė gjuhėn serbe.
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi