Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Haradinaj kėrkoi votėn e elektoratit tė djathtė pėr Ēakėn

Shko poshtė

Haradinaj kėrkoi votėn e elektoratit tė djathtė pėr Ēakėn Empty Haradinaj kėrkoi votėn e elektoratit tė djathtė pėr Ēakėn

Mesazh nga *lissa* prej Sun Dec 06, 2009 11:39 am

AAK-ja nė Kaēanik e ka hapur fushatėn pėr balotazhin e 13 dhjetorit nė kėtė komunė, tė dielėn pasdite, ndėrsa kandidati pėr kryetar komune i kėsaj partie, Tahir Ēaka i ka bėrė ftesė elektoratit tė spektrit tė djathtė dhe tė gjithė votuesve kaēanikas pėr ta mbėshtetur me votė kandidaturėn e tij.

Haradinaj kėrkoi votėn e elektoratit tė djathtė pėr Ēakėn F.1206172917902_m

Ai nuk ka ngurruar qė rivalin e tij nga PDK-ja, Xhabir Zharkun ta cilėsojė njeri i cili qė nga pėrfundimi i luftės nė Kosovė ka vepruar kundėr ligjit pėr pėrfitime materiale.

Qeverisja nė Kaēanik ėshtė cilėsuar e keqe edhe nga kreu i AAK-sė Ramush Haradinaj. "Nė tė gjitha meset ku ėshtė biseduar pėr qeverisjen komunale nė Kosovė, Kaēaniku ėshtė marrė shembull pėr tė keq", ka thėnė ai.

Edhe Haradinaj e ka ftuar elektoratin e djathtė pėr ta votuar Ēakėn, ndėrsa ėshtė shprehur se fitorja e tij do ta kthejė nė binarė tė duhur qeverisjen nė Komunėn e Kaēanikut. Sipas tij, ndryshimet nė qeverisje duhet tė bėhen edhe nė nivel vendi.

"Ne ofrojmė opsion qeverisės qė e zhvillon vendin, qė e rrit vlerėn e vendit dhe e aftėson atė pėr anėtarėsim tė shpejtė nė BE dhe nė NATO", ėshtė shprehur ai.

Haradinaj edhe nė Kaēanik ka deklaruar se qeverisja Thaēi ka dalė prej binarėve.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi