Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

LDK, zgjidhja mė adekuate pėr Lipjanin

Shko poshtė

LDK, zgjidhja mė adekuate pėr Lipjanin Empty LDK, zgjidhja mė adekuate pėr Lipjanin

Mesazh nga *lissa* prej Sun Dec 06, 2009 11:38 am

Nė kuadėr tė fushatės pėr balotazh, Lidhja Demokratike e Kosovės sot nė Gadime tė Epėrme tė Lipjanit mbajti njė tubim elektoral me anėtarėsinė dhe simpatizantėt e kėtij subjekti.
LDK, zgjidhja mė adekuate pėr Lipjanin F.1206172743363_m

Kandidati i Lidhjes Demokratike tė Kosovės pėr Lipjan, Imri Ahmeti, duke i bėrė thirrje elektoratit tė dalė sa mė masovikisht nė zgjedhje dhe tė votojė pėr subjektin qė ai e pėrfaqėson, ndėrsa ėshtė zotuar se nėse merr besimin e qytetarėve atėherė gjatė mandatit tė tij do tė ketė menaxhim transparent tė taksave komunale.

Nėnkryetari i LDK sė, Lutfi Haziri, me kėtė rast, ka shprehur besimin se nė garėn e balotazhit qytetarėt lipjanas do tė votojnė pėr LDK nė dhe kandidatin e saj Imri Ahmetit, pasi sipas tij, ai ėshtė zgjidhja mė adekuate pėr tė udhėhequr qeverisjen komunale nė mandatin e ardhshėm katėrvjeēar.

Ahmeti nė garėn pėr balotazh pėr kundėr kandidat do tė ketė Shukri Bujėn nga Partia Demokratike e Kosovės, njėherėsh kryetar aktual i komunės sė Lipjanit.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi