Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kryeministri Thaēi premton mbėshtetje pėr banorėt e lagjes Kroi i Vitakut

Shko poshtė

Kryeministri Thaēi premton mbėshtetje pėr banorėt e lagjes Kroi i Vitakut Empty Kryeministri Thaēi premton mbėshtetje pėr banorėt e lagjes Kroi i Vitakut

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 8:30 am

Kryeministri Hashim Thaēi iu bėri thirrje sot banorėve shqiptarė tė kthehen nė lagjen Kroi i Vitakut nė Mitrovicė, duke iu premtuar mbėshtetjen e plotė tė qeverisė. Kryeministri vizitoi sot familjen e Fatmir Behramit, qė tashmė ėshtė kthyer nė pronėn e vet nė lagjen “Kroi i Vitakut”.

Kryeministri Thaēi premton mbėshtetje pėr banorėt e lagjes Kroi i Vitakut Kryeministri-thaqi_sthmb

Kreu i ekzekutivit ka qėndruar sot nė familjen Behrami nė lagjen Kroi i Vitakut, nė veri tė Mitrovicės, pėr tė ndarė gėzimin me kėtė familje qė sot u kthye nė shtėpinė e ndėrtuar nga mjetet e Qeverisė sė Kosovės.

Kryeministri ėshtė zotuar se nuk do tė kursehet asgjė vetėm e vetėm qė tė krijohen kushte tė mira pėr kthimin e tė gjithėve nė pronat dhe shtėpitė e tyre. Ai u zotua se qeveria e drejtuar prej tij do tė vazhdojė me investime nė kėtė pjesė tė Kosovės, nė mėnyrė qė pėrveē ndėrtimit tė shtėpive tė krijohet edhe infrastruktura tjetėr e nevojshme pėr banorėt qė kthehen.

Pronari i shtėpisė sė rindėrtuar, Fatmir Behrami, nuk e ka fshehur gėzimin qė pas 10 viteve po kthehet pėr tė jetuar nė shtėpinė e re. Ai e ka falėnderuar Qeverinė e Kosovės qė i ka mundėsuar tė kthehet nė pronėn e tij.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi