Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Prishtinė: Suspendohen tre inspektorė tė ndėrtimit

Shko poshtė

Prishtinė: Suspendohen tre inspektorė tė ndėrtimit Empty Prishtinė: Suspendohen tre inspektorė tė ndėrtimit

Mesazh nga elbasi.. prej Wed Dec 02, 2009 3:17 pm

Kryetari i Prishtinės, Isa Mustafa, ka urdhėruar suspendimin e dy inspektorėve dhe njė referenti tė ndėrtimit, nė kuadėr tė Drejtorisė sė Planifikimin, Kadastrit dhe Mbrojtjes sė Mjedisit. Inspektorėt e suspenduar Ilaz Vokrri, Bajram Ismajli dhe referenti Xhemshit Hertica, janė njoftuar zyrtarisht pėr suspendimin e tyre.

Prishtinė: Suspendohen tre inspektorė tė ndėrtimit 2

Suspendimi ka pasuar pas verifikimit tė njė Komisioni i caktuar nga udhėheqja komunale pėr tė bėrė inspektimin e ndėrtimeve pa leje gjatė tetorit dhe nėntorit tė kėtij viti. Komisioni gjatė punės sė tij nė terren ka konstatuar se gjatė dy muajve tė fundit nė terrenet ku janė mbuluar nga tre inspektorė janė evidentuar rreth 40 ndėrtime pa leje nė fazat fillestare, ndėrsa tre inspektorėt nuk kanė ndėrmarrė masat e duhura sipas ligjit pėr parandalimin e kėtyre ndėrtimeve.
Udhėheqja e komunės sė Prishtinės ėshtė e zotuar tė ndėrmarrė masa tė ashpra ndaj ēdo punonjėsi komunal tė cilėt nuk i pėrmbushin detyrat sipas pėrshkrimit tė vendit tė punės, njofton Zyra pėr informim pranė KK Prishtinė.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi