Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

LDK kėrkon shpjegim shtesė rreth vendimit qė Bllaca tė mbrohet me burg shtėpiak

Shko poshtė

LDK kėrkon shpjegim shtesė rreth vendimit qė Bllaca tė mbrohet me burg shtėpiak Empty LDK kėrkon shpjegim shtesė rreth vendimit qė Bllaca tė mbrohet me burg shtėpiak

Mesazh nga elbasi.. prej Wed Dec 02, 2009 8:53 am

Nėnkryetari i LDK-sė Lutfi Haziri ka kėrkuar nga organet e gjyqėsisė qė tė japin shpjegime shtesė rreth vendimit qė Nazim Bllaca tė mbrohet me burg shtėpiak. “ Pėr ne ėshtė ė pa kuptueshme qė njė njeri qė vetė-pohon se ka bėrė vrasje dhe vepra tė tjera tė dhunshme, tė mbrohet nė shtėpi, kjo kėrkon shpjegim”, ka thėnė Haziri

LDK kėrkon shpjegim shtesė rreth vendimit qė Bllaca tė mbrohet me burg shtėpiak LDK

Nėnkryetari i Lidhjes Demokratike tė Kosovės Lutfi Haziri, ka deklaruar se Policia e Kosovės duhet tė hetojė tė gjitha dėshmitė, pėr tė zbardhur rastet qė lidhen me krime, ndėrsa vendimin pėr caktimin e masės sė arrestit shtėpiak prej 30 ditėsh pėr Nazim Bllacėn e ka quajtur tė pakuptimtė, pasi qė njeriu i cili deklarohet publikisht se ka marrė pjesė nė krime, t’i shpallet masa e arrestit shtėpiak.

Sipas Hazirit ėshtė e dėshmuar se nė Kosovė vetė gjyqėsia ka shkaktuar vetėm dhimbje, ndėrsa ka shtuar se askush nuk ka tė drejtė pėrveē organeve tė drejtėsisė tė vlerėsojė se kush ėshtė patriot e kush tradhtar, derisa SHIK-un e ka cilėsuar si organizatė ilegale.

Haziri nuk ka dashur tė flasė nėse kjo mund tė ndikojė nė partneritetin e koalicionit me PDK-nė, me qė anėtarė tė kėsaj partie kanė qenė pjesėtarė tė SHIK-ut. Por ka shtuar se koalicioni LDK - PDK ka qenė koalicioni kuq e zi pėr 17 shkurtin, e qė ėshtė evoluar nė “Guns and Roses”, nė kuptim tė paqes, por nuk ka komentuar nėse ėshtė koalicion i detyrueshėm.

LDK ka pėrshėndetur prezantimin e djeshėm tė Kosovės nga ministri Hyseni, siē ka thėnė, duke dėshmuar qė pavarėsia e Kosovės ėshtė zgjidhje e qėndrueshme.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi