Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

PDK i kėrkon Dacit tė distancohet nga veprimet e deputetėve Salihaj e Geci

Shko poshtė

PDK i kėrkon Dacit tė distancohet nga veprimet e deputetėve Salihaj e Geci Empty PDK i kėrkon Dacit tė distancohet nga veprimet e deputetėve Salihaj e Geci

Mesazh nga elbasi.. prej Wed Dec 02, 2009 8:47 am

Partia Demokratike e Kosovės kėrkoi sot nga kreu i LDD-sė, Nexhat Daci, qė tė distancohet nga veprimet e deputetėve Adem Salihaj dhe Gani Geci dhe nėse ėshtė e nevojshme tė kėrkojė dorėheqjet e tyre. Zėdhėnėsi i PDK-sė, Blerand Stavileci, tha se u pa qartė se nuk ka asgjė tė vėrtetė nė deklarimet e tyre, pėrpos qėllimeve politike.

PDK i kėrkon Dacit tė distancohet nga veprimet e deputetėve Salihaj e Geci F.0620180012830_m

“Ėshtė e qartė se veprimet e ditėve tė fundit tė dy deputetėve tė LDD-sė, po bėhen pėr qėllime politike. Nuk ka asnjė dromcė tė vėrtete nė gjithė atė qė ata thonė. Veprimet e tilla e dėmtojnė imazhin e Kosovės nė bashkėsinė ndėrkombėtare, dhe, nė Kosovė nuk ka vend pėr lojėra tė tilla tė ulėta. I bėjmė thirrje kreut tė LDD-sė, Nexhat Daci, qė tė distancohet nga deklaratat e bėra nga Salihaj dhe Geci dhe qė tė kėrkoj pėrgjegjėsi nga ta. Nėse ėshtė e nevojshme, Daci duhet tė kėrkojė edhe dorėheqjet e tyre. Kjo ėshtė e turpshme. Po tė kishin vetėm pak dinjitet, Geci dhe Salihaj do tė jepnin dorėheqje pa ju thėnė askush”, ka thėnė zėdhėnėsi i PDK-sė, Blerand Stavileci.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi