Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Krasniqi kėrkon pėrshpejtimin e punės nė shqyrtimin dhe procedimin e projektligjeve

Shko poshtė

Krasniqi kėrkon pėrshpejtimin e punės nė shqyrtimin dhe procedimin e projektligjeve Empty Krasniqi kėrkon pėrshpejtimin e punės nė shqyrtimin dhe procedimin e projektligjeve

Mesazh nga elbasi.. prej Wed Dec 02, 2009 8:43 am

Procedimi i projektligjeve nga komisionet parlamentare dhe dinamika e realizimit tė Programit tė punės sė Kuvendit tė Republikės sė Kosovės, pėr vitin 2009, deri mė 25 nėntor tė kėtij viti, ishin tema kryesore tė mbledhjes sė sotme, qė pati kryetari i Kuvendit tė Kosovės, dr. Jakup Krasniqi, me kryetarėt e komisioneve parlamentare tė Kuvendit tė Republikės sė Kosovės.

Krasniqi kėrkon pėrshpejtimin e punės nė shqyrtimin dhe procedimin e projektligjeve Kuvendi-kosoves1

Si nė fjalėn hyrėse tė kryeparlamentarit Krasniqi, ashtu edhe nė diskutimet e kryetarėve tė komisioneve, u fol pėr nevojėn e pėrshpejtimit tė punėve pėr shqyrtimin dhe procedimin e projektligjeve. Kryetarėt e komisioneve u zotuan se do tė angazhohen qė me procedurė sa mė tė shpejtuar tė punojnė komisionet, nė mėnyrė qė deri nė fund tė vitit tė kryhen sidomos projektligjet qė tashmė kanė kaluar leximin e parė dhe presin tė procedohen nė lexim tė dytė.

Me kėtė rast kryetarėt e komisioneve tė reja njoftuan kryeparlamentarin Krasniqi pėr fillimin e punės sė kėtyre komisioneve. Pėr tė siguruar njė efektshmėri sa mė tė lartė nė fushėn e procedimit tė projektligjeve u vendos qė takime tė kėtilla pune tė mbahen njė herė nė muaj, njofton Zyra pėr marrėdhėnie me media dhe publikime e Kuvendit tė Kosovės.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi