Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Sejdiu kėrkon ndriēimin e krimeve dhe ruajtjen e stabilitetit

Shko poshtė

Sejdiu kėrkon ndriēimin e krimeve dhe ruajtjen e stabilitetit Empty Sejdiu kėrkon ndriēimin e krimeve dhe ruajtjen e stabilitetit

Mesazh nga elbasi.. prej Mon Nov 30, 2009 7:40 am

Presidenti i Republikės, Fatmir Sejdiu, kėrkoi sot nga institucionet e drejtėsisė qė tė ndėrmarrin tė gjitha veprimet e nevojshme pėr tė ndriēuar tė gjitha krimet e bėra nė Kosovė dhe pėr dėnimin e autorėve tė tyre.

Sejdiu kėrkon ndriēimin e krimeve dhe ruajtjen e stabilitetit 200px-Fatmisejdiu

Presidenti ka pėrcjellė me vėmendje dhe shqetėsim zhvillimet e fundit pas prezantimit tė deklaratave publike tė njė qytetari shtetas i Republikės sė Kosovės, pėr krimet dhe veprat e tjera tė kundėrligjshme tė bėra nė Kosovė, nė tė cilat, sipas tij, ai ėshtė pjesėmarrės dhe dėshmitar. Presidenti Sejdiu insiston qė organet e ndjekjes dhe tė drejtėsisė, tė Kosovės dhe tė EULEX it, tė ndėrmarrin tė gjitha veprimet e nevojshme, tė parapara me ligj, pėr tė ndriēuar tė gjitha tė dhėnat e ofruara nė deklaratėn e kėtij qytetari dhe pėr tė ndėrmarrė tė gjitha masat e parapara me ligjet nė fuqi. Po kėshtu, Presidenti Sejdiu thėrret tė gjithė qytetarėt e vendit qė, megjithė shqetėsimet, tė ruajnė qetėsinė dhe tė kontribuojnė nė stabilitetin e vendit tonė, duke besuar dhe duke mbėshtetur institucionet vendase dhe ato ndėrkombėtare tė drejtėsisė, nė veprimin e tyre sa mė me efikasitet pėr zbardhjen e tė gjitha rasteve tė pandriēuara, si dhe pėr sjelljen e autorėve tė tyre para drejtėsisė. "Unė si President i vendit, sikur edhe deri mė tash, do tė angazhohem pėr funksionimin e plotė tė institucioneve tė vendit dhe tė funksionimit tė shtetit ligjor dhe tė sundimit tė ligjit", ka theksuar Presidenti Sejdiu.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi