Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Azem Syla: Akuzat e Bllacės janė tė pavėrtete, shpifje dhe intriga

Shko poshtė

Azem Syla: Akuzat e Bllacės janė tė pavėrtete, shpifje dhe intriga Empty Azem Syla: Akuzat e Bllacės janė tė pavėrtete, shpifje dhe intriga

Mesazh nga elbasi.. prej Mon Nov 30, 2009 2:27 am

Azem Syla, i pėrfoluri nė CD-nė e dėshmitarit Nazim Bllaca, nė njė prononcim pėr RTK-nė, i ka quajtur gėnjeshtra pohimet e kėtij tė fundit, duke thėnė se nuk dėshiron tė merret me rrena, shpifje dhe intriga tė njerėzve tė ligj, e aq mė pak kur kėto rrena bėhen nė kohė fushatash. Ai ka thėnė se nuk e njeh Bllacėn si person, duke paralajmėruar se do ta denoncojė qė nesėr rastin tek organet e drejtėsisė, tė cilat do ta thonė fjalėn e vet.

Azem Syla: Akuzat e Bllacės janė tė pavėrtete, shpifje dhe intriga Azem-syla

“Shkurt flasim, se as nuk e kam njohur, e as nuk e njohim tani. Emrin tim dhe Azem Sylėn e njohin tėrė populli i Kosovės qė nga vitet e ‘70, qė do tė thotė njė jetė tė tėrė tė timen ia kam kushtuar popullit dhe vendit tim, dhe sė ardhmes sė vendit. Kėto shpifje nė kėto momente janė edhe nė kohėn e fushatės, edhe personat tė cilėt nė Kuvend i dhanė deklarimet e tyre, edhe personi sot (e diel) nė fjalė, tė gjitha kėto janė shpifje dhe intriga qė i bėjnė nė tė vėrtetė njerėzit e ligj”, ka thėnė Syla.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi