Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ministri Hyseni udhėton sot drejt Hagės

Shko poshtė

Ministri Hyseni udhėton sot drejt Hagės Empty Ministri Hyseni udhėton sot drejt Hagės

Mesazh nga elbasi.. prej Sat Nov 28, 2009 10:44 am

Ministri i jashtėm i Kosovės, Skender Hyseni, udhėton sot pėr nė Hagė, ku do tė pėrfaqėsojė Republikėn e Kosovės nė Gjykatėn Ndėrkombėtare tė Drejtėsisė, njofton Zyra pėr informim e Ministrisė sė jashtme

Ministri Hyseni udhėton sot drejt Hagės Ministri-hyseni_sthmb

“Tė dielėn ministri Hyseni pritet tė zhvillojė takime me ekspertėt ligjorė tė Republikės sė Kosovės nė kėtė proces. Kėto takime do tė vazhdojnė edhe tė hėnėn, me qėllim tė harmonizimit pėrfundimtar dhe finalizimit tė deklaratave, tė cilat do tė prezantohen para gjykatės”, thuhet nė njoftim.

Seancat dėgjimore para Gjykatės Ndėrkombėtare tė Drejtėsisė fillojnė tė martėn, mė 1 dhjetor. Radha e paraqitjes sė Kosovės para GJND-sė ėshtė po atė ditė nė orėn 15.00 dhe do tė zgjasė 3 orė. Fjalėn hyrėse nė kėtė paraqitje do ta ketė pėrfaqėsuesi i Republikės sė Kosovės, ministri Hyseni. Fjala e ministrit Hyseni do tė pasohet nga paraqitjet e ekspertėve dhe kėshilltarėve ndėrkombėtarė, Majkėll Vud, Daniel Myller dhe Shin Marfi.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi