Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Vaksinat mbėrrijnė nė orėt e pasdites

Shko poshtė

Vaksinat mbėrrijnė nė orėt e pasdites Empty Vaksinat mbėrrijnė nė orėt e pasdites

Mesazh nga *lissa* prej Sun Nov 22, 2009 8:04 am

Zyrtarė tė Ministrisė sė Shėndetėsisė kanė thėnė se vonesa e ardhjes sė donacionit prej 5.000 vaksinave kundėr virusit A/H1N1 nga Qeveria e Turqisė, e paraparė pėr dje, ka ndodhur pėr shkak tė problemeve teknike, andaj pritet qė vaksinat tė mbėrrijnė tė dielėn pasdite.

Vaksinat mbėrrijnė nė orėt e pasdites F.1122143012814_m

Zėdhėnėsi i MSH sė, Faik Hoti, ka thėnė se vonesa e ardhjes sė vaksinave ka ndodhur pėr probleme teknike tė cilat kanė ndodhur gjatė transportit tė kėtyre vaksinave.

"Pėr shkak tė disa shkaqeve teknike, tė cilat kanė ndodhur gjatė transportit tė kėtyre vaksinave, ardhja e vaksinave pritet tė bėhet gjatė orėve tė pasdites", ka thėnė Hoti, duke shtuar se vaksinimi do tė fillojė gjatė javės sė ardhshme, ndėrsa nė radhė tė parė do tė jenė personeli mjekėsor, gratė shtatzėna dhe fėmijėt.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi