Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

..::PDK krijon Koalicion te ri::..

Shko poshtė

..::PDK krijon Koalicion te ri::.. Empty ..::PDK krijon Koalicion te ri::..

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Nov 19, 2009 3:58 pm

Nga njė burim i lartė brenda PDK-sė se pas prishjes sė njėanshme tė marrėveshjes nga ana e LDK-sė, e cila ka lidhur koalicion me partitė tjera pėr balotazh nė zgjedhjet lokale, ėshtė vendosur krijimi i koalicionit tė ri nė nivel qendror...

Pas proshjes se koalicionit mes PDK-s dhe LDK-s,PDK ka vendosur te bėjė koalicion te ri me AKR e LDD.
Neset ne oren 14:00 pritet te behet nenshkrimi i koalicionit ne mes te ketyre partive.
Pritet qe Behgjet Pacolli te shpallet Presidenti i ri i Republikes se Kosoves,ndersa Nexhat Daci Kryetar i Kuvendit Qeveritar.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

..::PDK krijon Koalicion te ri::.. Empty Re: ..::PDK krijon Koalicion te ri::..

Mesazh nga mR.Bimi prej Sat Nov 21, 2009 10:54 am

mbyllet alarm i rrejshum
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi