Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Gjakovė: Tre tė lėnduar nga njė mjet shpėrthyes

Shko poshtė

Gjakovė: Tre tė lėnduar nga njė mjet shpėrthyes Empty Gjakovė: Tre tė lėnduar nga njė mjet shpėrthyes

Mesazh nga *lissa* prej Thu Nov 19, 2009 11:29 am

Tre persona kanė marrė tė enjten lėndime nga shpėrthimi i njė mjeti tė dyshimtė nė rrugėn “Sadik Stavileci” nė Gjakovė.

Gjakovė: Tre tė lėnduar nga njė mjet shpėrthyes F.1119170240806_m

Nėpėrmjet njė komunikate, policia e Kosovės ka njoftuar se tė lėnduarit, janė dėrguar nė spitalin e Gjakovės pėr tretman mjekėsor dhe se gjendja e tyre shėndetėsore, sipas mjekėve, ėshtė stabile.

Policia thotė se njė person, pėr tė cilin ka dyshime se ka probleme mendore, ėshtė arrestuar dhe mbahet nė lokalet e stacionit policor tė Gjakovės.

Ai dyshohet tė ketė hedhur dy mjete tė dyshimta nga kati i tretė i ndėrtesės ku banonte. Njėri mjet ka shpėrthyer, ndėrkaq i dyti ėshtė lokalizuar dhe me tė po merret njėsiti i KFOR-it pėr deminim.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi