Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

KZAP merr vendime pėr 85 ankesa

Shko poshtė

KZAP merr vendime pėr 85 ankesa Empty KZAP merr vendime pėr 85 ankesa

Mesazh nga *lissa* prej Thu Nov 19, 2009 11:28 am

Komisioni i Zgjedhjeve pėr Ankesa dhe Parashtresa (KZAP), ka bėrė tė ditur se, deri mė tani ka pranuar 167 ankesa.

KZAP merr vendime pėr 85 ankesa F.1119163248225_m

Lidhur me 85 ankesa, siē thuhet nė njė komunikatė, Paneli i KZAP-it ka marrė vendime, ku 55 vendime i pėrkasin fushatės parazgjedhore, ndėrsa 20 vendime tė kėtyre 85 ankesave i pėrkasin ditės sė zgjedhjeve tė datės 15 nėntor 2009.

Tė pazgjidhura - siē theksohet nė komunikatė - kanė mbetur ankesat tė cilat janė nė procedim e sipėr, dhe pasi tė plotėsohen kushtet ligjore, vendimet pėrkatėse do tė merren
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi