Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Krasniqi: Kosova organizoi zgjedhjet mė tė mira

Shko poshtė

Krasniqi: Kosova organizoi zgjedhjet mė tė mira Empty Krasniqi: Kosova organizoi zgjedhjet mė tė mira

Mesazh nga *lissa* prej Mon Nov 16, 2009 11:27 am

Kryetari i Kuvendit tė Kosovės, Jakup Krasniqi, ka vlerėsuar shumė pozitive mbajtjen e zgjedhjeve lokale tė 15 nėntorit.

Krasniqi: Kosova organizoi zgjedhjet mė tė mira F.1116173913977_m

Gjatė njė konference pėr shtyp, Krasniqi tha se zgjedhjet e sė dielės ishin zgjedhjet mė tė mira tė organizuara ndonjėherė nė Kosovė.

Po ashtu, kryeparlamentari Krasniqi ka ēmuar lartė edhe vendimin e komunitetit serb pėr tė marrė pjesė nė zgjedhjet lokale. Ai tha se ėshtė inkurajuese edhe dalja e komuniteti serb nė votime, me gjithė bojkotin e njė pjesė prej tyre.

Krasniqi falėnderoi nė kėtė rast popullin e Kosovės , subjektet politike, faktorin ndėrkombėtar dhe tė gjithė aktorėt e pėrfshirė nė procesin zgjedhorė
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi