Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Frattini: Gjithė Ballkani nė BE

Shko poshtė

Frattini: Gjithė Ballkani nė BE Empty Frattini: Gjithė Ballkani nė BE

Mesazh nga *lissa* prej Thu Nov 12, 2009 10:28 am

Ministrat e jashtėm tė Italisė, Rumanisė dhe Hungarisė janė angazhuar pėr integrimin e tė gjitha vendeve tė Ballkanit perėndimor nė Bashkimin Evropian.

Frattini: Gjithė Ballkani nė BE F.1112140425591_m

“Asnjė vend i Ballkanit perėndimor nuk duhet tė mbetet jashtė Bashkimit Evropian dhe integrimi i gjithė Ballkanit perėndimor duhet tė jetė prioritet”, ka thėnė ministri i Jashtėm italian Franco Frattini.

Ministri i Jashtėm i Hungarisė, Peter Balash, gjithashtu ka thėnė se synim kryesor i Iniciativės sė Evropės Qendrore duhet tė jetė integrimi i vendeve tė Ballkanit perėndimor nė BE.

Edhe shefi i diplomacisė sė Rumanisė, Katalin Predoju, ka mbėshtetur integrimin nė BE tė vendeve tė Ballkanit perėndimor.

Kėto komente janė bėrė nė takimin e sotėm tė ministrave tė jashtėm tė vendeve anėtare tė Iniciativės sė Evropės Qendrore qė po mbahet nė Bukuresht
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi