Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Pack: PE do tė diskutojė edhe pėr Kosovėn

Shko poshtė

Pack: PE do tė diskutojė edhe pėr Kosovėn Empty Pack: PE do tė diskutojė edhe pėr Kosovėn

Mesazh nga *lissa* prej Wed Nov 11, 2009 11:20 am

Eurodeputeja gjermane, Doris Pack ka thėnė se Parlamenti Evropian gjatė diskutimit tė sotėm pėr heqjen e vizave pėr Maqedoninė, Serbinė dhe Malin e Zi – do tė diskutojė edhe pėr mundėsinė e heqjes sė vizave pėr Kosovėn.

Pack: PE do tė diskutojė edhe pėr Kosovėn F.1111115345402_m

“Po, nė Rezolutė pėr kėtė ēėshtje janė tė pėrfshirė edhe disa pasus pėr Kosovėn. Besoj se tė gjithė eurodeputetėt janė nė gjendje tė vlerėsojnė me vėrtetėsi situatėn dhe zhvillimet nė Kosovė ku janė bėrė pėrparime tė dukshme, prandaj Kosova nuk mund tė lihet pas dore dhe jashtė procesit tė liberalizimit tė vizave”, ka thėnė Pack nė njė intervistė pėr Radio Kosovėn.

Megjithatė, ka shtuar ajo, “mė duhet tė them se nė Kosovė ka disa probleme mė shumė se vendet e saj fqinje pėr shkak tė pavarėsimit para pak kohe”.

Pack e cila me njė grup parlamentarėsh evropianė do tė vėzhgojė zgjedhjet lokale qė mbahen tė dielėn nė Kosovė – ka thėnė po ashtu se, ėshtė me shumė rėndėsi qė kėto zgjedhje tė mbahen tė qeta dhe tė zhvillohen sipas rregullave demokratike.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pack: PE do tė diskutojė edhe pėr Kosovėn Empty Re: Pack: PE do tė diskutojė edhe pėr Kosovėn

Mesazh nga MiTi prej Wed Nov 11, 2009 11:33 am

ishalla be por po m duket veq llafe po jan keto se kurgju hiq mir diqka
MiTi
MiTi
Antar/e Aktiv
Antar/e Aktiv

Numri i postimeve : 294
Registration date : 06/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi