Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Maqedonia hapė ambasadėn nė Prishtinė

Shko poshtė

Maqedonia hapė ambasadėn nė Prishtinė Empty Maqedonia hapė ambasadėn nė Prishtinė

Mesazh nga *lissa* prej Wed Nov 11, 2009 11:12 am

Maqedonia hapė ambasadėn nė Prishtinė

Qeveria e Maqedonisė nė mbledhjen e djeshme ka sjellė vendim pėr ngritje tė nivelit tė Zyrės sė Maqedonisė nė Prishtinė nė nivel tė Ambasadės. Siē kumtuan prej Qeverisė, ambasador nė Prishtinė do tė mbetet shefi i deritanishėm i zyrės, Stojan Karajanov.


Maqedonia hapė ambasadėn nė Prishtinė F.1111120524467_m

Burime qeveritare thonė se Karajanov nė Prishtinė do tė mbetet sė paku edhe tre muaj, kurse mė pas do tė shqyrtohet zėvendėsimi i mundshėm i tij.

Vendimi pėr hapjen e ambasadės sė Maqedonisė nė Prishtinė sillet dy javė pas vendosjes sė raporteve diplomatike mes dy vendeve dhe vetėm disa ditė pas vizitės sė ministrit kosovar tė Punėve tė Jashtme Skėnder Hyseni nė Shkup.

Pas takimit me Hysenin, ministri i Jashtėm maqedonas Antonio Milloshovski bėri njė gafė duke thėnė se pėr shkak tė procedurave tė komplikuara kosovare pėr hapje tė ambasadave, hapja e ambasadės sė Maqedonisė do tė bėhet pėr tre muaj.

Mirėpo si duket kjo gafė e Milloshovskit nuk ka qenė pengesė qė ambasada tė hapet nė afat tė shkurtėr.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Maqedonia hapė ambasadėn nė Prishtinė Empty Re: Maqedonia hapė ambasadėn nė Prishtinė

Mesazh nga MiTi prej Wed Nov 11, 2009 11:13 am

Mir
MiTi
MiTi
Antar/e Aktiv
Antar/e Aktiv

Numri i postimeve : 294
Registration date : 06/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi