Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Policia hungareze arreston njė grup imigrantėsh

Shko poshtė

Policia hungareze arreston njė grup imigrantėsh Empty Policia hungareze arreston njė grup imigrantėsh

Mesazh nga *lissa* prej Wed Nov 11, 2009 11:10 am

Policia hungareze arreston njė grup imigrantėsh

Policia kufitare e Hungarisė ka arrestuar sot 7 persona nga Kosova, Shqipėria dhe Maqedonia, nė njė stacion tė trenit nė Shorpin, ka bėrė tė ditur zėdhėnėsja e policisė lokale, Eva Kekes Kunc.


Policia hungareze arreston njė grup imigrantėsh F.1111131548279_m

Grupi i pėrbėrė nga shtatė persona tė rritur dhe tre fėmijė, kishte kėrkuar informata pėr trenat qė niseshin nė destinacione ndėrkombėtare, ndėrsa nga njė taksist lokal kishte kėrkuar informata se si mund tė kalojnė nė Austri, bėn tė ditur agjencia hungareze MTI.

Tė arrestuarit kishin pasur leje pėr azil nė Hungari, ndėrsa kanė qenė duke jetuar nė strehimoren Debrecin. Kundėr tyre, sipas kėsaj agjencie, do tė fillojė njė procedurė gjyqėsore pėr shkak tė pėrpjekjes pėr kalim ilegal tė kufirit
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi