Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kelmendi po qėndron pėr vizitė zyrtare nė Paris

Shko poshtė

Kelmendi po qėndron pėr vizitė zyrtare nė Paris Empty Kelmendi po qėndron pėr vizitė zyrtare nė Paris

Mesazh nga *lissa* prej Wed Nov 11, 2009 11:08 am

Kelmendi po qėndron pėr vizitė zyrtare nė Paris

Ministrja e Drejtėsisė, Nekibe Kelmendi, ka udhėtuar pėr Paris, ku do jetė pjesėmarrėse nė Forumin e Krans Montanės, nė “Samitin e 11-tė kundėr krimit ndėrkombėtar”, ku tė enjten dhe tė premten do tė bisedohet pėr strategjinė kundėr krimit ndėrkombėtar.


Kelmendi po qėndron pėr vizitė zyrtare nė Paris F.1111171925316_m

Gjatė punimeve tė kėtij samiti, ministrja Kelmendi para pjesėmarrėsve do tė paraqesė masat qė ka marrė Qeveria e Republikės sė Kosovės nė luftėn kundėr krimit ndėrkombėtar, si dhe pėr punėn qė ėshtė duke e bėrė Ministria e Drejtėsisė nė krijimin e njė strategjie legjislative nė pėrputhje me normat ndėrkombėtare nė luftėn kundėr krimit ndėrkombėtar.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi