Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kacin i bėn thirrje Maqedonisė tė ndihmojė Kosovėn

Shko poshtė

Kacin i bėn thirrje Maqedonisė tė ndihmojė Kosovėn Empty Kacin i bėn thirrje Maqedonisė tė ndihmojė Kosovėn

Mesazh nga *lissa* prej Wed Nov 11, 2009 11:06 am

Kacin i bėn thirrje Maqedonisė tė ndihmojė Kosovėn

Raportuesi i Parlamentit Evropian pėr Serbinė, eurodeputeti slloven Jelko Kacin lavdėron Maqedoninė dhe i bėn thirrje qė tė ndihmojė edhe Kosovėn nė pėrpjekjet qė t'i hiqen vizat pėr BE


Kacin i bėn thirrje Maqedonisė tė ndihmojė Kosovėn F.1111184756451_m

Kacin ka pėrshėndetur suksesin e madh tė Maqedonisė, e cila e para i ka pėrmbushur nė tėrėsi tė gjitha detyrimet nga plani pėr heqjen e vizave pėr BE, "nė ē'mėnyrė ka ndikuar pozitivisht edhe ndaj Malit tė Zi dhe Serbisė, qė tė kompensojnė kohėn e humbur".

Njėkohėsisht Kacin shpreson qė Maqedonia tani mund ta ndihmojė Shqipėrinė pėr heqjen e vizave. Kacin i kujton Maqedonisė se edhe Kosovės i nevojitet ndihma, e cila do tė marrė planin pėr libelarizimin e vizave.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi