Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Sejdiu: Shumė vende na e kanė zili

Shko poshtė

Sejdiu: Shumė vende na e kanė zili Empty Sejdiu: Shumė vende na e kanė zili

Mesazh nga *lissa* prej Sun Nov 08, 2009 5:36 am

Presidenti i Kosovės, Fatmir Sejdiu, mori pjesė tė shtunėn nė ceremoninė e shėnimit tė 60-vjetorit tė shkollės fillore “Qamil Guranjaku” nė Kushnin tė Hasit.

Sejdiu: Shumė vende na e kanė zili F.1108124636389_m

Sejdiu vizitoi edhe familjen e Ramė Fetahut, nė shtėpinė e tė cilit kishte filluar punėn shkolla e parė shqipe nė kėtė fshat, 60 vjet mė parė.

Sejdiu tha nė ceremoninė e shėnimit tė 60-vjetorit tė shkollės, se sot jemi nė njė epokė tė re, falė sakrificės, shkrirjes dhe flijimit tė burrave tė mėdhenj tė Kosovės qė kanė rėnė nė altarin e lirisė, nė luftėn e vėshtirė, edhe tė atyre qė ditėn nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme, si presidenti Rugova qė shpalosi identitetin e Kosovės nė botė.

“Shumė popuj pėrreth na e kanė zili pėr miqėsinė e fuqishme qė e ka populli i Kosovės me mė tė fuqishmit e botės”, tha presidenti Sejdiu.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi