Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Maloku ofron 150 mijė euro kaucion dhe refuzohet

Shko poshtė

Maloku ofron 150 mijė euro kaucion dhe refuzohet Empty Maloku ofron 150 mijė euro kaucion dhe refuzohet

Mesazh nga *lissa* prej Sat Nov 07, 2009 1:18 pm

Edhe pse ofroi 150 mijė euro kaucion, gjykata themelore e Shkupit nuk e ka liruar pėr t’u mbrojtur nė liri, biznesmenin kosovar Florin Maloku, pronarin e hotelit “Princi i Arbėrit” nė Prishtinė.

Maloku ofron 150 mijė euro kaucion dhe refuzohet F.1107113359884_m

Maloku vazhdon tė mbahet nė paraburgim, i dyshuar nga policia maqedonase pėr grabitjen e filialit tė Bankės Procredit nė Shkup mė 10 prill tė kėtij viti.

Edhe pėrkundėr kėtij garanci tė fuqishėm dhe garancive tė tjera se ai do tė qėndrojė nė Shkup gjatė tėrė procesit gjyqėsor, trupi gjyqėsor ka hedhur poshtė kėto garanci.

Dėshmitarėt e Malokut nė seancė kanė dėshmuar se ai ka qenė nė Prishtinė nė kohėn kur ėshtė kryer vjedhja e bankės nė Shkup.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi