Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Nisin hetimet pėr korrupsion

Shko poshtė

Nisin hetimet pėr korrupsion Empty Nisin hetimet pėr korrupsion

Mesazh nga fOxEr prej Sat Nov 07, 2009 7:09 am

Nisin hetimet pėr korrupsion F.1107142133941_m

EULEX-i ka nisur tė hetojė raste korrupsioni nė nivelin e lartė. Zėdhėnėsja e kėtij misioni, Karin Limdal, i kanė thėnė gazetės “Koha ditore” se bėhet fjalė pėr hetime tė korrupsionit nė nivelin e lartė.

Mirėpo ajo ka potencuar se nė kėtė rast nuk do tė thotė se gjithsesi bėhet fjalė pėr Qeverinė.

“Prokuroria nuk mund tė japė informacione lidhur me hetimet, ngase nuk do tė thotė se gjithsesi dikush do tė arrestohet”, ka deklaruar Limdal.

Deklarime tė tilla ka bėrė pak ditė mė parė edhe kryeprokurori i EULEX-it Theo Jacobs
fOxEr
fOxEr
Old Legend
Old Legend

Numri i postimeve : 747
Age : 31
Location : C:f0xEr/system/32
Registration date : 01/10/2009

http://Www.Shoqriavirutale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi