Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Shala: Kosovės do t’i kthehet i zoti i shtėpisė

Shko poshtė

Shala: Kosovės do t’i kthehet i zoti i shtėpisė Empty Shala: Kosovės do t’i kthehet i zoti i shtėpisė

Mesazh nga fOxEr prej Sat Nov 07, 2009 7:03 am

Shala: Kosovės do t’i kthehet i zoti i shtėpisė F.1107132307465_a

Ramush Haradinaj, kryetar i AAK-sė, tha tė shtunėn se ka ardhur koha qė pushtetin nė Kosovė ta marrė dikush qė di tė udhėheqė. Nėse vazhdon kjo qeverisje, siē tha Haradinaj, “do tė detyrohemi qė ta lėmė Kosovėn pėr tė kėrkuar njė jetė mė tė mirė”.

Ai tha se Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės ka vizion pėr ta nxjerrė Kosovėn nga keqqeverisja dhe t’i riparojė dėmet qė i janė bėrė Kosovės deri mė tash.

Kėto komente Haradinaj i bėri nė qytetin e Istogut, nė kuadėr tė fushatės sė tij elektorale.

Ndėrkohė, nėnkryetari i AAK-sė, Blerim Shala, tha se Kosova “ėshtė njė vend i pafat dhe pa zot shtėpie”. AAK, vijoi Shala, do t’ia kthejė Kosovės fatin dhe tė zotin e shtėpisė – qė sipas tij – ėshtė Ramush Haradinaj.

Zyrtarėt tė lartė tė AAK-sė, me kėtė rast, kėrkuan nga qytetarėt e Istogut mbėshtetje pėr Maim Imeraj, kandidat pėr kryetar nga AAK-ja.

Imeraj ndėrkaq, kėrkoi votėn e qytetarėve tė Istogut, duke thėnė se kandidatura e tij, nuk ėshtė qėllim i vazhdimit tė gjumit institucional, por njė angazhim pėr punė dhe zhvillim.
fOxEr
fOxEr
Old Legend
Old Legend

Numri i postimeve : 747
Age : 31
Location : C:f0xEr/system/32
Registration date : 01/10/2009

http://Www.Shoqriavirutale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi