Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Graēanicė: Njė vajzė e infektuar me virusin AH1N1

Shko poshtė

Graēanicė: Njė vajzė e infektuar me virusin AH1N1 Empty Graēanicė: Njė vajzė e infektuar me virusin AH1N1

Mesazh nga *lissa* prej Thu Nov 05, 2009 10:19 am

Graēanicė: Njė vajzė e infektuar me virusin AH1N1

Graēanicė: Njė vajzė e infektuar me virusin AH1N1 F.1105110805863_m

Mediat serbe raportojnė se ėshtė konfirmuar rasti i parė i virusit A H1N1 nė Graēanicė. Duke e cituar, siē thuhet, shefen e shtabit pėr luftėn kundėr gripit A, Rada Trajkoviq, njoftimet tregojnė se bėhet fjalė pėr njė vajzė 13 vjeēare.
Vajza e sėmurė, sipas njoftimeve, gjendet nė trajtim shtėpiak, ndėrkaq mjekėt janė duke pėrcjellė gjendjen e saj dhe familjes sė saj gjashtė-anėtarėshe.

Institucionet kryesore nė Kosovė nuk ishin nė gjendje tė konfirmojnė rastin.

Strukturat e shėndetėsisė nėpėr enklavat e banuara me shumicė serbe janė gjithashtu struktura paralele dhe funksionojnė nė kuadėr tė sistemit shėndetėsor tė Serbisė.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi