Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Sejdiu: Lėvizje pozitive nė veri tė Kosovės

Shko poshtė

Sejdiu: Lėvizje pozitive nė veri tė Kosovės Empty Sejdiu: Lėvizje pozitive nė veri tė Kosovės

Mesazh nga *lissa* prej Thu Nov 05, 2009 10:16 am

Sejdiu: Lėvizje pozitive nė veri tė Kosovės

Sejdiu: Lėvizje pozitive nė veri tė Kosovės F.1105133455710_m

Presidenti Fatmir Sejdiu thotė se ka pasur lėvizje pozitive nė veri tė Kosovės, ku pas vendosjes sė EULEX-it kohėt e fundit janė vendosur edhe institucione tė vendit si policia e Kosovės, Gjykata e Qarkut dhe gradualisht shpresohet tė funksionojnė plotėsisht edhe doganat e Kosovės.
Sa i pėrket zgjedhjeve lokale tė cilat mbahen mė 15 nėntor, presidenti Sejdiu, nė njė intervistė pėr BBC, tha se ai beson qė Kosova do ta kaloj kėtė test mirė dhe se ato do tė jenė "dėshmi e aftėsive menaxhuese tė Kosovės, meqė pėr herė tė parė menaxhohen nga kosovarėt, por edhe dėshmi e pjekurisė politike tė qytetarėve"

Ai shtoi se ėshtė e natyrshme qė rivaliteti i shprehur nė kėtė proces tė jetė, siē e quajti ai, 'valorizim i relevancės sė partive politike'.

Presidenti Sejdiu pėrsėriti thirrjen e tij drejtuar pakicės serbe qė tė marrin pjesė nė kėto zgjedhje lokale.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi